Przejdź do treści
zobacz
zobacz
udostępnij

Karola i Kamil zapraszają na pełną zmysłów Bachatę! Widzimy się 29 lipca o 20.00 na pl. Corazziego. Wstęp jest bezpłatny.

Radom tańczy po raz drugi! Pokochajmy Bachatę

Karola i Kamil zapraszają na pełną zmysłów Bachatę! Widzimy się 29 lipca o 20.00 na pl. Corazziego. Wstęp jest bezpłatny.

Nasz letni cykl taneczny nabiera tempa i poleca się na kolejny sobotni wieczór. 29 lipca o 20.00 wczujemy się w klimat Bachaty, który poprowadzą znakomici tancerze: Karola i Kamil. Nie możecie już wytrzymać? Szykujcie luźne stroje – im wygodniejsze, tym lepsze. Wstęp jest całkowicie bezpłatny!

Szukasz nowej tanecznej przygody i chcesz postawić pierwsze „bachatowe” kroki pod okiem doświadczonych instruktorów? Jest zmysłowa, romantyczna i sensualna. Uwielbiają ją ludzie na całym świecie. Potrafi rozkołysać każde biodra i odkryć zupełnie nowe, niepowtarzalne emocje. Pozwól, że zabierzemy Cię w świat pochodzącej z gorącej Dominikany Bachaty – królowej tańców socjalowych.

Karola i Kamil to para instruktorów Bachaty. Oboje tańczą już bardzo długo, ale współpracują ze sobą od niedawna, a w ich tańcu widać ogromną pasję i zaangażowanie w to, co robią. Na codzień uczą w Rzeszowie (@tanecznyrzeszow), gdzie przekazują swoim kursantom wiedzę, jak tańczyć dobrze i czerpać z tańca radość. W weekendy odwiedzają inne miasta, gdzie również szerzą miłość do Bachaty.

Ich głównym założeniem jest poprawna technika ruchu i jego zrozumienie. Tańczą i uczą głównie wywodząca się z Hiszpanii Bachatę Sensual. Tym, co wyróżnia ten odłam tańca jest szczególna bliskość pomiędzy partnerami. Nie ma w niej miejsca na gwałtowne, niepłynne ruchy, a każdy krok jest syntezą ruchów dwóch tancerzy.Bachata (czyt: baciata) jest nieco podobna do innych tańców latynoamerykańskich, jednak wyróżnia się spośród nich większą sensualnością. W klimat gorącej bachaty wprowadzą nas tancerze podczas pokazu i warsztatów kroków podstawowych. Całość wieczoru będzie dopełniała muzyka grana przez DJ’a.

Radom Tańczy jest cyklicznym wydarzeniem tanecznym. W poprzednich edycjach radomianie potwierdzili swoją liczną frekwencją, że uwielbiają tańczyć. W tym roku podczas trzech letnich wieczorów: 22 i 29 lipca oraz 26 sierpnia Plac Corazziego zostanie ponownie opanowany przez miłośników tańca. Każdy wieczór będzie miał swój niepowtarzalny, odmienny charakter i stylistykę muzyczną.

Masz ochotę na więcej? Zobacz, jak bawiliśmy się podczas otwarcia Radom Tańczy!

Projekt “Radom tańczy” jest dofinansowany ze środków Gminy Miasta Radomia.