Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Radomska Karta Kulturalna już u nas! Kup bilety na koncert Marka Napiórkowskiego w niższej cenieRadomska Karta Kulturalna już u nas! Skorzystaj z 10% zniżki na koncerty i wydarzenia, które oznaczymy specjalnym rabatem. Amfiteatr został partnerem Miejskiej Biblioteki Publicznej i wprowadził do swojej oferty udogodnienie, które pozwala korzystać z różnego rodzaju promocji w instytucjach kultury, kawiarniach, księgarniach czy miejscach sprzyjających odnowie biologicznej.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w programie? Jak czytamy na stronie organizatora wystarczy zapoznać się z Regulaminem wypożyczeń zbiorów bibliotecznych i wypełnić kartę zapisu w Wypożyczalni Głównej lub dowolnej filii MBP w Radomiu. Pełen regulamin Radomskiej Karty Kulturalnej znajduje się tutaj.

Miejska Biblioteka Publiczna podkreśla, że pretekstem do wprowadzenia karty jest 100-lecie istnienia radomskiej biblioteki. Nowa nazwa oraz wzór karty bibliotecznej zostały wybrane przez Czytelników na przełomie 2021 i 2022 roku. Z programu radomianie mogą korzystać od 7 lutego tego roku.

Jeśli już zdobyłeś/aś swoją kartę to szukajcie okazji! W programie bierze udział m.in. wiele instytucji kultury w tym Muzeum Jacka Malczewskiego czy Teatr Powszechny, a także nasz wieloletni partner OTWARTA -WINE CAFE-. Pełna lista partnerów znajduje się w tym miejscu.

Wydarzenia, które będą podlegały rabatom będziemy oznaczać specjalną notą bezpośrednio w wydarzeniach, dlatego już dziś zachęcamy do sprawdzenia naszego repertuaru. Odbiór zniżki za okazaniem Radomskiego Karty Kulturalnej i dokonanie opłaty za bilet wstępu jest możliwe w kasie Amfiteatru przy Parkowej 1.

Już dzisiaj zapraszamy na koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu! 28 kwietnia o godz. 19 wystąpi znakomity duet Marek Napiórkowski & Artur Lesicki. Takiej okazji nie sposób przegapić!