Przejdź do treści
udostępnij
 • Letnią ART-akademię czas zacząć!

  1/4

 • Letnią ART-akademię czas zacząć!

  2/4

 • Letnią ART-akademię czas zacząć!

  3/4

 • 4/4

Zaczynamy nabór na Letnią ART-akademię

 • Letnią ART-akademię czas zacząć!

  1/4

 • Letnią ART-akademię czas zacząć!

  2/4

 • Letnią ART-akademię czas zacząć!

  3/4

 • 4/4

„Letnia ART-akademia” została stworzona z myślą o dzieciach, które chcą eksplorować świat na wiele sposobów, są otwarte na nowe wyzwania  i ciekawe tego wszystkiego, co ich otacza. Atrakcyjne zabawy i kreatywne animacje pozwolą dzieciom na odkrywanie siebie, swoich talentów i zainteresowań. Tym razem odpowiadając na Państwa oczekiwania formujemy nie dwa, a trzy turnusy!

„Letnia ART-akademia” to mix doznań i wrażeń. Poprzez zabawę i wspólne wycieczki dzieci będą zgłębiać tajniki różnych dziedzin sztuki. W programie zajęcia: plastyczne, teatralne, ruchowo-taneczne, przyrodnicze, umuzykalniające, warsztaty z udziałem zwierząt i wycieczki tematyczne.

Tym razem półkolonie będą eksplorować wątki ekologiczne! Zapewniamy: małe grupy, zdrowe posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek), wykwalifikowaną kadrę, profesjonalny sprzęt, ubezpieczenie NNW i mnóstwo atrakcji. Przewidujemy rabaty na dwoje dzieci lub więcej turnusów.

I turnus – 11 – 15 lipca 2022; II turnus – 18 – 22 lipca 2022; III – 25- 29 lipca 2022,
Wiek: 6-12 lat,
– Opieka w godzinach 7:30 do 16:30 w Amfiteatrze przy ul. Daszyńskiego 5.
Formujemy małe grupy, aby Państwa dzieci czuły się komfortowo
Koszt uczestnictwa: 600 zł

Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy Amfiteatru, animatorzy kulturalni oraz niezwykli goście. Działamy zgodnie z wytycznymi kuratorium oświaty oraz sanitarno-epidemiologicznymi.

Liczba miejsc ograniczona! Nie czekaj! Zadzwoń dziś pod numer: 667 901 120. Zgłoszenia do 15 czerwca 2022. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz dostarczenie wypełnionej karty.

Zapewnij dziecku moc atrakcji! Niech kreatywnie i aktywnie spędzi czas!Regulamin – Letnia ART-akademia 2022
Karta uczestnika – Letnia ART-akademia 2022