Przejdź do treści

Gościem spotkania będzie Joanna Keszka - Trenerka Kreatywnego Seksu, redaktorka naczelna Barbarella.pl.

Sobotnie spotkanie z trenerką relacji intymnych Joanną Keszką – sprawdź szczegóły

Gościem spotkania będzie Joanna Keszka - Trenerka Kreatywnego Seksu, redaktorka naczelna Barbarella.pl.

22 czerwca o godz. 17.00 kolejne spotkanie w Amfiteatrze przy Parkowej 1. W ramach projektu „Kobieca pewność siebie – cykl warsztatów dla kobiet w każdym wieku” gościmy Joannę Keszkę – Trenerkę Kreatywnego Seksu, redaktorkę naczelną Barbarella.pl. Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny.

Podczas wydarzenia, które poświęcone będzie tematowi seksualności, będzie okazja do rozmowy o narzędziach służących ochronie własnych granic i dobrostanu w związku i w życiu. Uczestnicy będą mogli zgłębiać różnorodne aspekty seksualności, od komunikacji i wyrażania potrzeb, po radzenie sobie z naciskami społecznymi i kształtowanie pozytywnego obrazu ciała. Poruszony zostanie również temat rozumienia i wyrażania granic w kontekście intymności.

Joanna Keszka – Trenerka Kreatywnego Seksu, redaktorka naczelna Barbarella.pl. Przez wiele lat pracowała jako redaktorka i dziennikarka w takich pismach jak: Prawo i Życie, Filipinka, Cosmopolitan, Sukces, Claudia, oraz prowadziła miesięcznik Nicole. Jest kobietą, feministką, ma męża jednego i tego samego od ponad 10 lat, niezaprzeczalnie wyjątkową córeczkę, nie ma w tej chwili kota. Autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam, czyli kobiecy przewodnik po seksie”.

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Kobieca pewność siebie – cykl warsztatów dla kobiet w każdym wieku”, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2024 Gminy Miasta Radomia.

Na miejscu będzie możliwość zakupu książek gościa.

Liczba miejsc ograniczona.