Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

To będzie wyjątkowy odcinek! Gościem naszego Talk-show będzie Dr Artur Zagajewski. Fot. K. Pudzianowski.

Tym razem widzimy się w sobotę podczas piątego odcinka talk-show

To będzie wyjątkowy odcinek! Gościem naszego Talk-show będzie Dr Artur Zagajewski. Fot. K. Pudzianowski.

Nie w piątek jak zdążyliśmy Państwa przyzwyczaić, a w sobotę wieczorem zapraszamy Państwa do naszego Showroomu przy Parkowej 1. To właśnie przy kawowych stoliczkach posłuchamy osobliwego gościa, którego zna niemal każdy miłośnik przyrody. Piąty odcinek będzie dotyczyć zdrowia z majowego ogrodu. Lubicie dbać o ogród? Te wydarzenie jest dla Was!

Już 27 maja o 19.00 – dr Artur Zagajewski, pasjonat roślin, który jak nikt inny o nich opowiada. Filmiki z jego udziałem biją rekordy popularności w sieci.

Rozmawiać będziemy o majowym ogrodzie, o balkonie – co najlepiej na nim posadzić, by nie tylko było pięknie, ale i zdrowo, o skarbach natury: m.in. o majowej pokrzywie, która nie tylko parzy, ale i świetnie smakuje. Podpowiemy, co zasadzić, by pozbyć się uciążliwych komarów, ale też dowiemy się, czy kwiat paproci istnieje i czy kwitnie tylko raz w najkrótszą noc w roku.

Dr Artur Zagajewski – z wykształcenia gleboznawca po SGGW, związany z Ogrodem Botanicznym Polskiej Akademii Nauk w Powsinie. Kierował tu m.in. zespołem opiekującym się kolekcją roślin ozdobnych. To dzięki barwnym opowieściom o roślinach w krótkich filmikach zamieszczanych na Facebooku stał się gwiazdą mediów społecznościowych.

Do dyspozycji gości bar z napojami, kawą i ciastem. Rezerwacje na stoliki zostały w całości wyczerpane, ale to nie szkodzi abyście Państwo zasiedli na widowni. W tym przypadku wystarczy z nami być od początku!

Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.