Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Zdjęcia do filmu fabularnego ruszają 19 maja.

W Amfiteatrze powstanie film fabularny o zespole „KSU”. Poszukujemy statystów!

Zdjęcia do filmu fabularnego ruszają 19 maja.

Obiekt Amfiteatru znajdujący się przy ul. Parkowej 1 już niebawem zamieni się w plan filmowy! W maju ruszają zdjęcia do filmu fabularnego pt. „Idź pod prąd” w reżyserii Wiesława Palucha – biografia zespołu „KSU”. Chcesz zostać częścią dużej produkcji? Zostań statystą!

To będzie ciekawy dzień dla naszej instytucji. W końcu nie codziennie zdarza się, aby widzieć rasowych producentów filmowych w akcji. Amfiteatr otrzymał szansę na wzięcie udziału w filmie, które dokumentują dokonania zespołu „KSU” doskonale znanego polskiej publiczności w latach 70′, 80′ i 90′ XX w. Zdjęcia do filmu zaczynamy 19 maja 2023 roku w godzinach popołudniowo-nocnych.

Autorzy będą realizowali sceny z udziałem bardzo dużej liczy statystów. Na ten dzień potrzebni są chętni, aby odtworzyć zachowania dwóch grup ludzi: zwykłej młodzieży na koncercie oraz „Panków” – wiernych słuchaczy zespołu „KSU”.

Producenci stawiają nacisk na ludzi o charakterystycznym punkowym wyglądzie. Dobrze, aby zgłaszający się mieli kolorowe włosy, skóry, kolczyki itp. Akcja będzie osadzona w latach 70-tych, więc nie może być współczesnych wygoleń.

Jak nadmieniają organizatorzy: bardzo ważne jest to, aby każda osoba, która będzie przychodziła na plan była wcześniej zaakceptowana przez charakteryzację z uwagi na lata w jakich dzieje się film.

Wyborem wizerunku do filmu zajmuje się Maja Łuba, telefon kontaktowy: tel:+48 503-475-987, e-mail: maja.luba@onet.pl. Pod te namiary kontaktowe prosimy kierować swoje zgłoszenia.

Aplikacja powinna zawierać:
– Imię,
– Nazwisko,
– Wiek,
– Od jednego do dwóch zdjęć – prezentującą twarz, sylwetkę oraz aktualną fryzurę,
– Numer telefonu kontaktowego.