Przejdź do treści

Formuła Wakacji 3D przyzwyczaiła nas do kreatywnej zabawy. Już nie możemy doczekać się najbliższych spotkań!

Wakacje 3D – wystartowały zapisy poprzez formularz

Formuła Wakacji 3D przyzwyczaiła nas do kreatywnej zabawy. Już nie możemy doczekać się najbliższych spotkań!

Wakacje 3D to kreatywne zajęcia dla najmłodszych. Odkryjemy wszystkie tajemnice druku 3D, a nasza wykwalifikowana kadra zaprezentuje funkcjonalność programów dbając o komfort Waszych pociech.

Czy wiesz, że najnowocześniejsza technologia druku pozwala na odtworzenie niemalże każdego elementu, dostrzeżonego w rzeczywistości? To jakie elementy stworzymy na warsztatach zależy od nieograniczonej wyobraźni naszych uczestników. Wakacje 3D to doskonała propozycja dla chcących doświadczenia zupełnie innej jakości edukacji w połączeniu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. 

Zapisy – link do formularza: https://forms.gle/SWaLuQToaY5H7H1C8

Podczas warsztatów „Wakacje 3D” przeprowadzimy Wasze dzieci przez wszelkie technikalia druku. Od obsługi wektorowych programów do uzyskania dowolnych i funkcjonalnych elementów. W przeszłości nasi uczestnicy wytwarzali już breloki, figurki postaci i zwierząt, podstawki, budynki z całego świata, a nawet katapulty. Nasi instruktorzy dostosują program do wiedzy i umiejętności pociech, a każdy uczestnik otrzyma swój wydruk gratis!

Warsztaty w terminie 15-19 lipca. Zapisy do 5 lipca lub do wyczerpania limitu miejsc.
Koszt: 250 zł.

REGULAMIN „WAKACJE 3D 2024”