Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Wesołych Świąt!

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Drodzy przyjaciele, sympatycy, znakomita publiczności

Święta za pasem, prezenty zapakowane, czuć już zapach piernika i aromat Bożego Narodzenia. Obecny rok był dla nas wszystkich wymagający… Kultura, choć cały czas wznosząca się ponad oczekiwania widzów nie miała łatwego roku. Wcześniej musieliśmy znieść restrykcje związane z pandemią, teraz przed nami przed kryzys energetyczny w związku z wydarzeniami za naszą wschodnią granicą. Mamy natomiast nadzieje, że cały ten roku przyniósł Wam zdrowie, pozytywną energię oraz same ciekawe, kulturalne wydarzenia na mapie Radomia.

My możemy pochwalić się ciągle wzrastającą frekwencją (za co ogromnie dziękujemy), cieszymy się uśmiechami dzieci, które uczęszczają na nasze zajęcia i warsztaty oraz pozytywnymi opiniami na temat naszego repertuaru. Miniony rok to zakorzenienie naszej nowej strategii komunikacji (wdrożenie i zakorzenienie nowej strony internetowej i jej mechanizmów, produkcja oprawy audiowizualnej czy wzmożona współpraca z przedsiębiorstwami). Mamy nadzieję, że coraz częściej ten nowy rozdział Amfiteatru pojawia się przed Waszymi oczami, w przestrzeni miasta czy to w domach.


Od ponad 40 lat budujemy więzi i budzimy emocje. Jesteśmy otwarci dla każdego! Dziękujemy za ten rok. Do zobaczenia w styczniu!