Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Chcesz osobiście poznać Kękę podczas unikatowego spotkania VIP-room w restauracji Łyżka i Widelec już 16 czerwca? Weź udział w akcji promocyjnej PARK OFF Festival. Fot. Kamil Strudziński.

Weź udział w VIP-room z KęKę! Promuj PARK OFF Festival

Chcesz osobiście poznać Kękę podczas unikatowego spotkania VIP-room w restauracji Łyżka i Widelec już 16 czerwca? Weź udział w akcji promocyjnej PARK OFF Festival. Fot. Kamil Strudziński.

Tak jest, nie pomyliłeś się! Chcesz spotkać się oko w oko z jednym z najlepszych polskich raperów na prywatnym VIP-roomie? Z nami to możliwe! Już nie możemy się doczekać koncertu KęKę na pl. Jagiellońskim, dlatego pomyśleliśmy o organizacji akcji promocyjnej PARK OFF Festival – wydarzeniu dedykowanemu radomskiej młodzieży, którego efektem będzie prywatne spotkanie z artystą.

Przed nami najważniejsze wydarzenie w mieście! Free(Ra)dom Festival 2022 nadciąga wielkimi krokami. Nieodzowną częścią wydarzeń festiwalowych jest PARK OFF Festival – niepowtarzalne miasteczko namiotowe, które będzie żyło wieczornym ogniskiem i dźwiękiem gitary, kinem plenerowym, pokazami naukowymi, bitwami tanecznymi oraz najrozmaitszymi warsztatami jakie można sobie wyobrazić. Strefa młodych będzie zlokalizowana w Parku J. Malczewskiego na Obozisku i dostępna dla Was już 17-19 czerwca. Chcemy zaprosić radomską młodzież do wzięcia udziału w darmowym wydarzeniu, aby celebrować dążenie naszego kraju do wolności!

Sprawdź program PARK OFF Festival i nocuj pod chmurką!

Od 10 czerwca wolnościowy festiwal będzie nabierał tempa w całym mieście. Między innymi: Debata „Wolność jest kobietą”, wystawa młodych artystów z Ukrainy i Białorusi, a także Mapping na fasadach radomskich budynków oraz Freedom Film Festival. Atmosfera licznych imprez kulturalnych unosi się w powietrzu!

Weź udział w VIP-roomie z KęKę! Rusza akcja promocyjna

Kękę wpada do Radomia! Wpadnij na naszego Instagrama! 10 osób otrzyma niepowtarzalną szansę spotkania się z Kękę na prywatnym VIP-roomie artysty w restauracji Łyżka i Widelec już 16 czerwca. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w naszej akcji promocyjnej?


– Zrób kreatywne zdjęcie, wideo albo po prostu nakręć rolkę! Możesz być na fotce lub poprosić kogoś, aby pozował. Może to być zdjęcie architektury, możesz komponować kadry na tle natury. Najważniejsze! Pokaż wolność na obrazku. Do zinterpretowania jest jedno z haseł towarzyszących Free(Ra)dom Festival: „swoboda”, „równość”, „niezależność”, „nieskrępowanie”, „dowolność”, „odrębność”, „prywatność”.

Pobierz grafikę PARK OFF Festival (do zapisania na samym dole tej strony) i dołącz ją do twojego obrazka lub filmu w widocznym miejscu. Możesz wydrukować naklejkę, odręcznie ją narysować albo nanieść graficznie. Sposobów jest mnóstwo! W ten sposób pomożesz nam zaprosić na darmowy PARK OFF Festival nowe społeczności. Wymiana kulturalnych doświadczeń to dla nas podstawa!

– Na koniec wrzuć zdjęcie lub film na swojego Instagrama. Ważne! Musisz mieć profil publiczny. Otaguj trzech swoich znajomych, a także Kękę @Kekeoficjalnie, Amfiteatr Miejski Ośrodek Kultury @amfiteatr.radom oraz miasto Radom @radomcity. Użyj hasztagów #PARKOFF, #freeradomfestival oraz #visitradom.

Nasze Jury kierując się kryterium oryginalności oraz kreatywności wybierze spośród prac nadesłanych w czasie Akcji promocyjnej 10 prac, których autorzy zostaną Zwycięzcami i uzyskają bilet wstępu na VIP-room z udziałem artysty Kękę. 15 czerwca indywidualnie skontaktujemy się ze zwycięzcami za pomocą wiadomości prywatnej!

Czekamy na Was na Instagramie. Do dzieła!


REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ

POBIERZ GRAFIKĘ PARK OFF FESTIVAL – STREFA MŁODYCH (ZAPISZ JAKO LUB W GALERII)