Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Narzędzia w ruch! Z nami lato nie wieje nudą. Zapraszamy wszystkie dzieciaki do wzięcia udziału w niepowtarzalnych półkoloniach Amfiteatru.

Wraca letnia ART-Akademia! Ruszamy z naborem na niepowtarzalne półkolonie

Narzędzia w ruch! Z nami lato nie wieje nudą. Zapraszamy wszystkie dzieciaki do wzięcia udziału w niepowtarzalnych półkoloniach Amfiteatru.

Do 21 czerwca zbieramy zgłoszenia do letniej ART-Akademii. W tym roku szykujemy dla Waszych pociech trzy turnusy, które zaskoczą miksem kulturalnych emocji. Z nami, wypoczynek nie wieje nudą!

„Letnia ART-akademia” została stworzona z myślą o dzieciach, które chcą eksplorować świat na wiele sposobów, są otwarte na nowe wyzwania  i ciekawe tego wszystkiego, co ich otacza. Atrakcyjne zabawy i kreatywne animacje pozwolą dzieciom na odkrywanie siebie, swoich talentów i zainteresowań.

„Letnia ART-akademia” to pokaźne połączenie doznań i wrażeń. Poprzez zabawę i wspólne wycieczki będziemy zgłębiać tajniki różnych dziedzin sztuki. Jak zawsze towarzyszy nam bogaty program, w którym będą odbywać się zajęcia: plastyczne, teatralne, ruchowo-taneczne, przyrodnicze, umuzykalniające, warsztaty z udziałem zwierząt i wycieczki tematyczne.

W tym roku motywem przewodnim półkolonii będzie woda, góry i las. Zachęcamy do uczestnictwa w naszych wątkach celebrujących piękno ziemi. ART-Akademia 2023 została dostosowana do Państwa potrzeb. Działania dzielimy na trzy turnusy:

– 1 TURNUS 10.07-14.07 (5 dni), 
– 2 TURNUS 17.07-21.07 (5 dni),
– 3 TURNUS 24.07-28.07 (5 dni).

Koszt uczestnictwa: 650 zł za turnus, za udział w 2 turnusach – 100zł taniej, za udział  w 3 turnusach – 200zł taniej. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem, w którym zamieściliśmy więcej wariantów rabatów.

Zapewniamy: małe grupy, zdrowe posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek), wykwalifikowaną kadrę, profesjonalny sprzęt, ubezpieczenie NNW i mnóstwo atrakcji.

Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy Amfiteatru, animatorzy kulturalni oraz niezwykli goście. Działamy zgodnie z wytycznymi kuratorium oświaty oraz sanitarno-epidemiologicznymi.

Liczba miejsc ograniczona! Nie czekaj! Zadzwoń dziś pod numer: 667 901 120. Zgłoszenia do 21 czerwca 2023. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz dostarczenie wypełnionej karty.

Zapewnij dziecku moc atrakcji! Niech kreatywnie i aktywnie spędzi czas!

– REGULAMIN LETNIEJ ART-AKADEMII 2023
– KARTA KWALIFIKACYJNA LETNIEJ ART-AKADEMII 2023