Przejdź do treści
zapisz się
zobacz
udostępnij

Zimowa ART-Akademia powraca w styczniu! Zapisz swoje dziecko na niepowtarzalne zimowisko.

Wraca odlotowa Zimowa ART-Akademia! Zapisz swoje dziecko, a my zapewnimy mnóstwo atrakcji

Zimowa ART-Akademia powraca w styczniu! Zapisz swoje dziecko na niepowtarzalne zimowisko.

Do Amfiteatru wraca Zimowa ART-Akademia! W styczniu Wasze dzieci przeżyją moc atrakcji, a także super zabawę. Tradycyjnie już – kreatywne animacje i pomysłowi animatorzy sprawią, że tej zimy dzieciaki nie będą się nudzić! Poprzez różne aktywności będą poszerzać swoją wyobraźnię i rozwijać swoje pasje. To będą odlotowe ferie!

Każdy turnus „Zimowej ART-Akademii” to mix doznań i wrażeń. Poprzez zabawę i wspólne wycieczki dzieci będą zgłębiać tajniki różnych dziedzin sztuki. W programie zajęcia: teatralne, plastyczne, ekologiczne, ruchowo-taneczne, przyrodnicze, umuzykalniające, multimedialne oraz wycieczka niespodzianka. Zgłoszenia do 21 grudnia 2023 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Przed nami dwa turnusy dla dzieci w wieku 6-12 lat:
– I turnus: 15 – 19 stycznia 2024
– II turnus: 22 – 26 stycznia 2024

Zapewniamy:
– Podział na grupy z zachowaniem limitów
– Opieka nad dziećmi: od 7:30 do 16:30
– Ubezpieczenie NNW
– Wykwalifikowaną kadrę
– Zdrowe posiłki: śniadanie/dwudaniowy obiad/podwieczorek

Zapewnij dziecku moc atrakcji! Niech kreatywnie i aktywnie spędzi wolny czas! Liczba miejsc jest ograniczona! Zarezerwuj jedno dla Twojej pociechy!

Koszt uczestnictwa 650 zł/turnus. Przewidujemy zniżki na drugie i kolejne dzieci oraz za udział w II turnusach. Nie czekaj! Zadzwoń! Kontakt pod numerem telefonu: 667 901 120. Tym razem możecie zapisać się Państwo również przez formularz online.

Podobnie jak w poprzednich edycjach naszych półkolonii, prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie wydrukowanej karty uczestnika

REGULAMIN ZIMOWA ART-AKADEMIA 2023
KARTA PÓŁZIMOWISKA