Przejdź do treści
kup bilet
kup bilet
zobacz

Zapach pieczonego piernika będzie unosił się w budynku Amfiteatru. Zapraszamy na warsztaty realizowane w małych grupach.

04.12 | 16:00-18:00

Coś na ząb: Pierniki

Zapach pieczonego piernika będzie unosił się w budynku Amfiteatru. Zapraszamy na warsztaty realizowane w małych grupach.

Zapraszamy Państwa 4 grudnia o godz. 16.00 do Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5

Czas na Święta na warsztacie! Poczuj magię Świąt w Amfiteatrze! W małych grupach wzajemnie się zainspirujemy do spędzenia świąt w duchu pełnym kreatywności. Z nami wrzucisz coś na ząb, wykonasz coś na choinkę i zrobisz coś na prezent! Chcesz się zainspirować i dobrze się przy tym bawić? Wybierz warsztaty z pieczenia pierników, wykonywania ozdób świątecznych i tworzenia świątecznych wianków. Przed nami trzy doskonałe spotkania przy Daszyńskiego 5 o jednej stałej godzinie.

Zapach piernika, najbardziej kojarzy nam się ze świętami, prawda?

„Coś na ząb” to spotkanie, które wprowadzi Was w iście świąteczny klimat. Przygotujemy mnóstwo pierników! Poznacie technikę przygotowania ciasta i sposoby jego wypiekania. Skupimy się także na tajnikach dekorowania! Gwarantujemy, że powstaną pyszne prace, które z przyjemnością zjecie podczas świątecznego ucztowania.

Wstęp:

Wstęp biletowany: 15 zł – bilet pojedynczy; 30 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły); 80 zł – karnet na wszystkie trzy spotkania cyklu.

Kupując bilet, wybierasz dzień warsztatów. Wejściówkę kupisz, także w kasie Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Warsztaty poprowadzi Anna Lipiec z Robmłyn.

Liczba miejsc ograniczona! Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.