Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Na spektakl "Czego dusza zapragnie…" - spektakl Teatru dla Dorosłych zapraszamy do Amfiteatru przy ulicy Daszyńskiego 5.

19.11 | 18:00

„Czego dusza zapragnie…” – spektakl Teatru dla Dorosłych

Na spektakl "Czego dusza zapragnie…" - spektakl Teatru dla Dorosłych zapraszamy do Amfiteatru przy ulicy Daszyńskiego 5.

Co ma począć dusza, gdy dostanie się do raju, a tam na powitanie trzeba wypełnić obiegówkę? “Czego dusza zapragnie…” to najnowsza propozycja Teatru Dojrzałego, który wraca na mapę kulturalną Radomia.

Spektakl, który powstał na podstawie satyrycznych utworów scenicznych autorstwa Jerzego Andrzeja Masłowskiego i Andrzeja Pilipiuka, to przewrotna komedia z nieoczekiwanym finałem odsłaniająca zaskakujące kulisy życia wiecznego w raju, który znacznie odbiega od ogólnie przyjętych wyobrażeń.

Teatr Dojrzały powstał w 2017 roku. Od początku swej działalności związany jest z Amfiteatrem. Zgodnie z nazwą jest to grupa dorosłych ludzi chcących twórczo i niebanalnie spędzić część swojego wolnego czasu. Oprócz pracy nad bieżącym spektaklem, zespół doskonali umiejętności aktorskie podczas zajęć warsztatowych oraz poszerza wiedzę o teatrze i jego historii. Pracą grupy teatralnej kieruje Dominik Wendołowski, który reżyseruje także obecny spektakl.

Wystąpią: Barbara Czyżewska – Drabik, Teresa Gospodarczyk, Aneta Kościelniak, Andrzej Mańkowski, Beata Michalska, Bartłomiej Stryjski, Monika Szczepanik oraz Karolina Zuchowicz.

WSTĘP WOLNY.
Liczba miejsc ograniczona!