Przejdź do treści
wstęp wolny
udostępnij

Wydarzenie "Dzień dobry na kulturę!" od 3 sezonów gromadzi fantastyczną publikę przy Daszyńskiego 5. Tym razem także, nie może Ciebie zabraknąć!

08.06 | 16:00

Dzień dobry na kulturę!

Wydarzenie "Dzień dobry na kulturę!" od 3 sezonów gromadzi fantastyczną publikę przy Daszyńskiego 5. Tym razem także, nie może Ciebie zabraknąć!

PODSUMOWANIE SEZONU ZAJĘĆ PRZY DASZYŃSKIEGO 5

Wydarzenie przy Daszyńskiego 5 będzie podsumowaniem i zwieńczeniem pracy w ciągu całego sezonu. Tematem przewodnim będą kadry kultury!

Podczas imprezy przewidziano mnóstwo atrakcji dla mniejszych i większych. Będzie można m.in. wziąć udział w grze terenowej, spotkać żywe zwierzęta, wykazać się talentami w strefie warsztatów, czy też obejrzeć spektakl teatru O! Teatr “Tararysiopaty”. Pojawi się także współpracujący z placówką Pan od Plastyki, który przygotował happening. Odbędzie się również pokaz animacji, podsumowujący edycję wiosenną projektu “Filmowe dobranocki – cykl spotkań familijnych z polskimi animacjami”. Będzie to także okazja, by pojawić się w pokoju zagadek o tematyce filmowej.

Nie zabraknie konkursów i niespodzianek oraz solidnej porcji zabaw na świeżym powietrzu.

Ponadto odbędzie się też koncert uczestników zajęć instrumentalnych i wokalnych oraz pokaz uczestników zajęć tanecznych.

WSTĘP WOLNY.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu  „Filmowe dobranocki – cykl spotkań familijnych z polskimi animacjami”, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2024 Gminy Miasta Radomia.