Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij
  • 1/3

  • 2/3

  • 3/3

09.02 | 19:00

FARBEN LEHRE + 3po3

  • 1/3

  • 2/3

  • 3/3

Brawurowa i energetyczna formacja FARBEN LEHRE powstała we wrześniu 1986 roku. Na bogatą dyskografię zespołu składa się 14 płyt studyjnych, 6 DVD oraz liczne kompilacje.

Żywiołowe koncerty zawsze grane „na 100%”, to bez wątpienia znak rozpoznawczy kapeli z Płocka. Od blisko dwudziestu lat zespół gra blisko sto koncertów rocznie i wciąż aktywnie udziela się na wielu scenach naszego kraju oraz poza jego granicami. 3-go marca 2023 roku swoją premierę miał najnowszy album zespołu, zatytułowany „Na zdrowie”.

Nie da się ukryć, że wiecznie młody kwartet z Mazowsza nie zwalnia tempa! Muzyka FARBEN LEHRE jest energiczna, melodyjna, pełna radości grania i wolna od kompleksów. Ostre, aczkolwiek przystępne dźwięki oraz garść szczerych słów stanowią próbę duchowego porozumienia się z drugim człowiekiem.

Najważniejsze utwory: „Ali-Baba”, „Anioły i demony”, „Ferajna”, „Handel”, „Helikoptery”, „Manifest”, „Matura”, „Nierealne ogniska”, „Przebudzenie”, „Spodnie z GS-u”, „Stacja Wolność”, „Szeregowiec” czy „Terrorystan”.

FARBEN LEHRE tworzą: Wojtek Wojda – wokal, teksty; Konrad Wojda – gitara, wokal; Filip Grodzicki – gitara basowa, Gerard Klawe – perkusja.

W roli supportu wystąpi znany radomski zespół 3po3.

Twórczość naszej rodzimej kapeli to niebanalne teksty, rock&rollowa aranżacja i dobra zabawa. Grupa powstała pod koniec 2021 roku, a w swojej twórczości wyróżnia się niebanalną warstwą muzyczną i tekstową. Ta druga opiera się przede wszystkim o żart i pastisz.

BILETY WSTĘPU: 60 zł w przedsprzedaży, 70 zł w dniu koncertu – dostępne na biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona.