Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

W ramach Free(Ra)dom Festival 2023 do zabawy zaprosi Państwa Piotr Stiff Stefański wraz z Otwartym Teatrem Perkusyjnym!

18.06 | 20:00

FREE(RA)DOM Festival: Big Bang! – warsztaty i występ z Otwartym Teatrem Perkusyjnym

W ramach Free(Ra)dom Festival 2023 do zabawy zaprosi Państwa Piotr Stiff Stefański wraz z Otwartym Teatrem Perkusyjnym!

Przed nami trzecia edycja Free(Ra)dom Festival – interdyscyplinarnej imprezy, którą na stałe chcemy wpisać w kalendarz czerwcowego świętowania wolności. W tym roku będziemy zastanawiać się nad wolnością, jaką niesie ze sobą nauka – jak zwykle poprzez twórcze warsztaty dla dzieci i dorosłych, pokazy i dyskusje ze znakomitymi gośćmi – w tym wypadku wybitnymi naukowcami i popularyzatorami nauki. Nie zabraknie też wernisażu, nocnej parady świateł, koncertu i finału ogólnopolskiego konkursu na haiku „17 sylab o Wolności”.

Podczas części warsztatowej uczestnicy będą mogli zapoznać się z technikami gry na bębnach pochodzących z całego świata. Ponadto poznają także tajniki body percussion. Po warsztatach będzie zaś okazja do stworzenia wspólnego performance’u wraz z twórcami radomskiego Otwartego Teatru Perkusyjnego. Będą oni snuć opowieść muzyczną o kosmosie w oparciu o twórczość Stanisława Lema. Całe wydarzenie będzie miało otwartą formułę, zapraszającą każdego do udziału.

Organizatorzy: Gmina Miasta Radomia, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Partnerzy: Amfiteatr. Miejski Ośrodek Kultury, RKŚTiG Łaźnia, American Corner Radom, Miejska Biblioteka Publiczna, DK Idalin, DK Borki.

Patronat: Rada Upowszechniania Nauki Polskiej Akademii Nauk.

WSTĘP WOLNY.