Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Koncert Gordonowski to wydarzenie familijne dla dzieci od 0 do 6 lat.

21.05 | 12:00

Koncert Gordonowski

Koncert Gordonowski to wydarzenie familijne dla dzieci od 0 do 6 lat.

WYDARZENIE FAMILIJNE DLA DZIECI OD 0 DO 6 LAT

Podczas koncertu dzieci i ich opiekunowie usłyszą wiele autorskich utworów „Tu wszystko gra”. Będzie mnóstwo śpiewu i gry na instrumentach takich jak wiolonczela, akordeon, a także instrumenty klawiszowe i perkusyjne.

W przerwach pomiędzy piosenkami opowieści o instrumencie lub o piosence w prosty i zabawny sposób poruszą wyobraźnię małych uczestników. Śpiew oparty jest na użyciu niewielu słów, gdyż najmłodsze dzieci nie potrafią jeszcze zrozumieć warstwy muzycznej połączonej ze słowami.

Na koncercie gordonowskim nie ma krzeseł – zajmujemy miejsca tak samo jak nasi mali słuchacze, czyli na podłodze. Koncert tworzymy razem z dziećmi i dla dzieci. Swobodny ruch i spontaniczny śpiew jest bardzo mile widziany. Najmłodsi “mają wolność” w trakcie koncertu. Mogą się poruszać, śpiewać, mówić, wyrażać swoje emocje. Zachęcamy rodziców do swobodnego i nieskrępowanego uczestnictwa wraz z maluchami.

Koncert zaprezentują zawodowi muzycy “Tu wszystko gra”, czyli Maria i Adam Wojutyńscy. Absolwenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, instruktorzy zajęć gordonowskich. Rodzice trójki dzieci, pasjonaci teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Podczas wydarzenia akompaniować będzie Tomasz Gieroń.

BILETY WSTĘPU: 30 zł – bilet pojedynczy, dostępne w kasie Amfiteatru przy Daszyńskiego 5 bezpośrednio przed koncertem (płatność wyłącznie gotówką).

Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy pod nr tel. 698 438 439 i przez messengera strony “Tu wszystko gra”.