Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Wejściówki na koncert zespołu Wanda i Banda będą do zdobycia na naszym Facebooku! Śledźcie na bieżąco nasze media społecznościowe.

18.03 | 20:00

Koncert zespołu Wanda i Banda

Wejściówki na koncert zespołu Wanda i Banda będą do zdobycia na naszym Facebooku! Śledźcie na bieżąco nasze media społecznościowe.

W ramach X edycji Radomskiej Giełdy Winyli w Amfiteatrze przy ulicy Parkowej 1 wystąpi zespół Wanda i Banda z charyzmatyczną Wandą Kwietniewską na czele.

Koncert wiąże się również z jubileuszem grupy, bowiem w tym roku zespół obchodzi 40 lecie pracy artystycznej. Radomska Giełda Winyli na stałe wpisała się w krajobraz Radomia. Oprócz koncertu przewidziano wiele atrakcji związanych z “czarnym krążkiem”. W tym samym dniu w Centrum Handlowym M1 odbędzie się giełda winylowa (w godz. 10:00-17:00), na której organizatorzy przewidzieli spotkanie autorskie Wandy Kwietniewskiej z fanami.

W godzinach popołudniowych (17:00-19:00) w MCSW Elektrownia odbędzie się impreza towarzysząca giełdzie związana z 50-leciem płyty grupy Pink Floyd “The Dark Side of the Moon”. Na wysokiej klasy sprzęcie audiofilskim zaprezentowana będzie najsłynniejsza płyta brytyjskich muzyków.

Wydarzenie poprowadzi znany dziennikarz muzyczny Piotr Metz. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny – na koncert zespołu Wanda i Banda obowiązują zaproszenia, do wygrania w Radiu Radom oraz na fanpage’u Amfiteatru. Szczegóły na stronie: https://www.facebook.com/RadomskaGieldaWinyli

WSTĘP: OBOWIĄZUJĄ ZAPROSZENIA