Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Jesteście ciekawi kreatywnych przygód? Wakacje to doskonały czas, aby rozwijać swoje zdolności!

10.07

Letnia ART-Akademia 2023

Jesteście ciekawi kreatywnych przygód? Wakacje to doskonały czas, aby rozwijać swoje zdolności!

„Letnia ART-akademia” została stworzona z myślą o dzieciach, które chcą eksplorować świat na wiele sposobów, są otwarte na nowe wyzwania  i ciekawe tego wszystkiego, co ich otacza. Atrakcyjne zabawy i kreatywne animacje pozwolą dzieciom na odkrywanie siebie, swoich talentów i zainteresowań.

„Letnia ART-akademia” to pokaźne połączenie doznań i wrażeń. Poprzez zabawę i wspólne wycieczki będziemy zgłębiać tajniki różnych dziedzin sztuki. Jak zawsze towarzyszy nam bogaty program, w którym będą odbywać się zajęcia: plastyczne, teatralne, ruchowo-taneczne, przyrodnicze, umuzykalniające, warsztaty z udziałem zwierząt i wycieczki tematyczne.

W tym roku motywem przewodnim półkolonii będzie woda, góry i las. Zachęcamy do uczestnictwa w naszych wątkach celebrujących piękno Ziemi. ART-Akademia 2023 została dostosowana do potrzeb uczestników. Działania podzielone zostały na trzy turnusy:

– 1 TURNUS 10.07-14.07 (5 dni),
– 2 TURNUS 17.07-21.07 (5 dni),
– 3 TURNUS 24.07-28.07 (5 dni).

Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy Amfiteatru, animatorzy kulturalni oraz niezwykli goście. Półkolonie realizowane są zgodnie z wytycznymi kuratorium oświaty oraz sanitarno-epidemiologicznymi.