Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Na występ Radomskiego Grupy Opowiadaczy zaprosimy Państwa do Kawiarni Artystycznej znajdującej się przy ulicy Parkowej 1.

16.02 | 18:00

Miłosne opowieści – występ Radomskiej Grupy Opowiadaczy

Na występ Radomskiego Grupy Opowiadaczy zaprosimy Państwa do Kawiarni Artystycznej znajdującej się przy ulicy Parkowej 1.

Miłość niejedno ma imię. Przekonają się o tym się wszyscy, którzy zdecydują się na udział w wieczorze miłosnych opowieści. Niebanalne opowieści przedstawi Radomska Grupa Opowiadaczy.

Grupa powstała na początku 2017 roku. Do tego czasu spotyka się regularnie, ćwiczy i występuje. Członkowie grupy to indywidualności o różnych zainteresowaniach i charakterach, jednak łączy ich pasja do snucia opowieści i zabawy słowem. Radomscy opowiadacze występowali m.in. na Ogólnopolskim Festiwalu Opowieści w Radomiu, podczas Dni Radomia, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu, w Fosie Pełnej Kultury, w Muzeum Wsi Radomskiej i na wieczorach opowieści w Amfiteatrze.

Wystąpią: Agata Dzik, Ewa Nowakowska, Paulina Sobol, Paweł Błach, Bartłomiej Kopiński, Ryszard Ryziewicz, Łukasz Kamil Szypkowski, Dariusz Wróbel.

BILETY WSTĘPU: 10 zł w przedsprzedaży, 15 zł w dniu wydarzenia, dostępne na www.biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie Amfiteatru (płatność tylko gotówką).