Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Moc kobiecych bioder! Na warsztaty taneczno-mentalne zaprasza Iwona Krugły.

28.04 | 16:00

Moc kobiecych bioder

Moc kobiecych bioder! Na warsztaty taneczno-mentalne zaprasza Iwona Krugły.

Warsztaty poświęcone odkrywaniu mocy ukrytej w kobiecych biodrach. Często jest ona przytłumiona pod przekonaniami naszego umysłu, trudnymi przeżyciami, niekiedy pod wstydem, blokadami ciała, czy nienazwanymi emocjami… Przywrócimy ją i odkryjemy, szukając jej za pomocą tańca

Biodra kobiety symbolizują życie, stanowią siłę wyrazu kobiecości. Udział w warsztatach to możliwość pracy nad ich sensualnością, delikatnością i zmysłowością, ale także szansa na wyrażenie indywidualności i wyjątkowości każdej uczestniczki. Wreszcie, to również okazja do wzmacniania akceptacji własnego ciała.

Warsztat oparty jest na kilku elementach: tańcu, pracy z ciałem, energią seksualną, umysłem oraz oddechem. Adresowany dla wszystkich kobiet, które pragną poznać siebie bardziej, pogłębić satysfakcję z odczuwania bliskości fizycznej i emocjonalnej, wzmocnić poczucie pewności siebie i akceptacji swojego ciała.

Wydarzenie potrwa od 2,5 do 3 godzin. Warto ubrać się w wygodny strój. Należy przynieść matę, poduszkę, koc i wodę. Na miejscu dostępna będzie herbata.

Warsztaty poprowadzi Iwona Krugły – artystka, dyplomowany nauczyciel treningu pilates. Od 6 lat na nowej drodze rozpoczętej ukończonym kursem bioenergoterapii, pracą własną różnymi metodami. Ceni naukę poprzez doświadczanie. Wspiera kobiety w odkrywaniu swojej wewnętrznej mocy.

Liczba miejsc ograniczona.

WSTĘP PŁATNY: Obowiązują zapisy pod nr telefonu: 692 069 607.