Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Moc kobiecych bioder! Na warsztaty taneczno-mentalne zaprasza Iwona Krugły.

24.03 | 11:00

Moc kobiecych bioder

Moc kobiecych bioder! Na warsztaty taneczno-mentalne zaprasza Iwona Krugły.

Warsztaty będą poświęcone odkrywaniu mocy ukrytej w kobiecych biodrach. Często jest ona przytłumiona pod przekonaniami naszego umysłu, trudnymi przeżyciami, niekiedy pod wstydem, blokadami ciała, czy nienazwanymi emocjami… Przywrócimy ją i odkryjemy, szukając jej za pomocą tańca.

Biodra kobiety symbolizują życie, stanowią siłę wyrazu kobiecości. Udział w warsztatach to możliwość pracy nad ich sensualnością, delikatnością i zmysłowością, ale także szansa na wyrażenie indywidualności i wyjątkowości każdej uczestniczki. Wreszcie, to również okazja do wzmacniania akceptacji własnego ciała.

Koncepcja warsztatów oparta jest na kilku elementach:

– ruchu bioder w TAŃCU – taniec prowadzony, elementy tańca intuicyjnego, świadomy ruch w połączeniu z oddechem,
– pracy z CIAŁEM – wzmacnianie i rozluźnianie mięśni dna miednicy, całych bioder, klatki piersiowej, kręgosłupa, gardła;
– pracy z ENERGIĄ – kontakt ze sobą, uważność, czucie głębokie, nauka pobudzania i świadomego zarządzania energią seksualną/energią życia, kontakt z emocjami, medytacja;
– pracy z ENERGIĄ – kontakt ze sobą, uważność, czucie głębokie, nauka pobudzania i świadomego zarządzania energią seksualną/energią życia, kontakt z emocjami, medytacja;
– pracy z UMYSŁEM – poznanie przekonań i potrzeb Twojej wewnętrznej kobiety;
– pracy z ODDECHEM – samoregulacja, kontakt i kierowanie oddechem w ciele.

Dla kogo są warsztaty? Dla wszystkich kobiet, które pragną poznać siebie bardziej, pogłębić satysfakcję z odczuwania bliskości fizycznej i emocjonalnej, wzmocnić poczucie pewności siebie i akceptacji swojego ciała.

Wydarzenie potrwa od 2,5 do 3 godzin. Warto ubrać się w wygodny strój. Należy przynieść matę, poduszkę, koc i wodę. Na miejscu dostępna będzie herbata.

Warsztaty poprowadzi Iwona Krugły – artystka, dyplomowany nauczyciel treningu pilates. Od 6 lat na nowej drodze rozpoczętej ukończonym kursem bioenergoterapii, pracą własną różnymi metodami. Od oddechu transmodalnego, TRE, kręgi kobiet, muzykoterapie, medytacje, warsztaty pracy z energią, terapie u klasycznych psychologów, po mentoring połączony z nauką pracy z ciałem w świadomym tańcu. Ceni naukę poprzez doświadczanie. Wspiera kobiety w odkrywaniu swojej wewnętrznej mocy.

Liczba miejsc ograniczona.

WSTĘP PŁATNY: Obowiązują zapisy pod nr telefonu: 692 069 607.