Przejdź do treści
udostępnij
zobacz

Anna Popek zaprasza do showroomu przy Parkowej 1. Pierwszy w historii talk-show Amfiteatru przed nami!

21.10 | 18:00

NA WIDELCU: TALK-SHOW Z ANNĄ POPEK – ŻABY W ŚMIETANIE

Anna Popek zaprasza do showroomu przy Parkowej 1. Pierwszy w historii talk-show Amfiteatru przed nami!

Kulturalny talk-show Anny Popek. Popularni goście, popkulturowe tematy, klubowa atmosfera. Na żywo i… bez tabu! Tylko w Amfiteatrze.

Amfiteatr po raz pierwszy w historii mierzy się z formatem telewizyjnym ale …realizowanym na żywo z udziałem gości i publiczności. Poza merytoryczną stroną, ważną i ciekawą, będzie oprawa zarówno scenograficzna jak i techniczna.

Widzowie zobaczą „telewizję” od kuchni! Dzięki takiemu zabiegowi będzie można zobaczyć wiele interesujących szczegółów – od guzika prowadzącej po notatki gościa. Nie zabraknie materiałów filmowych i fotosów. Ciekawostką jest, że muzyka podczas spotkania wykonywana będzie na żywo. Do dyspozycji gości będzie bar z napojami, kawą i ciastem.

Pierwszym gościem Anny Popek będzie Katarzyna Bareja. Tak… córka mistrza polskiej komedii Stanisława Barei, reżysera takich filmowych hitów jak „Poszukiwany, poszukiwana”, „Miś” czy „Alternatywy 4”.

Anna Popek – redaktorka, prezenterka telewizyjna i radiowa, założycielka i Prezes Fundacji Kulturalna Polska, działaczka społeczna, animatorka kultury. Prowadząca program „Wstaje dzień” w TVP Info, „Wielki Test” w TVP 1,  audycje „Miedzy nami kobietami” w Programie 3 Polskiego Radia, „Leniwe przedpołudnie” w Polskim Radiu 24. Autorka dwóch książek „Siostry gotują” i „Piękna pięćdziesiątka”.

WSTĘP WOLNY.
Liczba miejsc ograniczona!