Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Dorota Sumińska

18.02 | 17:00

O miłości… do zwierząt – Spotkanie z Dorotą Sumińską

Dorota Sumińska

Widzimy się na Parkowej 1. Wstęp jest całkowicie bezpłatny

Luty to miesiąc, w którym w szczególny sposób świętujemy znaczenie miłości w naszym życiu. To czas obchodzenia Walentynek, święta zakochanych. Ale… uczuciami obdarzamy przecież nie tylko ludzi.

A gdyby tak porozmawiać o emocjach, jakie towarzyszą nam w kontakcie ze zwierzętami? Czy i jak potrafimy je kochać, szanować? Jak one odbierają nasze uczucia, czy potrafią się odwdzięczać? W jaki sposób mogą nam okazywać miłość? Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi razem z zaproszoną rozmówczynią.

Naszym gościem będzie ekspertka od tematyki czworonogów wszelakich, wielka miłośniczka świata fauny, lekarz weterynarii, podróżniczka i autorka wielu publikacji w jednej osobie – Dorota Sumińska.

Podczas wydarzenia będzie możliwość nabycia książek autorstwa pani Doroty oraz uzyskania jej autografu.

Chcemy Państwa zaangażować w wspólne zadawanie pytań! Planujemy nagranie nowego cyklu podcastów i właśnie spotkanie z Panią Dorotą Sumińską będzie doskonałym pretekstem, aby znacząco poszerzyć tematykę wydarzenia. Zachęcamy do zadawania pytań i wysyłania ich na adres: anna.dudziak@amfiteatr.radom.pl.

Liczba miejsc ograniczona!

Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.