Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Beata Mamczur poprowadzi warsztaty "Odkryj moc swojego głosu".

13.07 | 14:00

ODKRYJ MOC SWOJEGO GŁOSU

Beata Mamczur poprowadzi warsztaty "Odkryj moc swojego głosu".

Warsztaty „Odkryj moc swojego głosu” to okazja na spotkanie się ze sobą w przestrzeni, w której głos, ciało i wnętrze wzajemnie się wspierają.

Nasz prawdziwy głos istnieje w harmonii z naszymi emocjami i ciałem. Mówi się, że głos to przedłużenie naszej osoby. Głos to również ruch, a dokładniej wibracje wypływające z naszego ciała. Ćwiczenia głosowe będą wykonywane w połączeniu z ruchem i odczuciami.

Na warsztatach: zrelaksujesz głos i ciało, poczujesz wibracje swojego głosu w ciele, wyrazisz siebie za pomocą głosu, stworzysz harmonię między ciałem, głosem i emocjami.

To drugie warsztaty z cyklu „Odkryj moc swojego głosu”. Zapraszamy zarówno nowe osoby, jak i uczestniczki poprzednich warsztatów. Warsztaty będą okazją, by poznać i utrwalić osobistą więź ze swoim głosem i wnętrzem.

Dołącz do nas i zobaczy jakie to uczucie, gdy głos jest zgodny z Tobą i Twoim ciałem. Spotkanie potrwa 3 godziny.

Prowadząca: Beata Mamczur – wokalistka, nauczycielka śpiewu i emisji głosu, a także muzycznych zajęć dla dzieci i młodzieży. Absolwentka kierunku jazz i muzyka rozrywkowa o specjalności wokalistyka na Uniwersytecie Rzeszowskim. Aktualnie kończy studia magisterskie na kierunku edukacja muzyczna na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Warsztaty realizowane w ramach projektu „Kobieca pewność siebie – cykl warsztatów dla kobiet w każdym wieku”, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2024 Gminy Miasta Radomia.

WSTĘP WOLNY.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: karolina.rudecka@amfiteatr.radom.pl.