Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Razem stwórzmy przepiękny ogród! Wydarzenie organizowane jest cyklicznie.

14.06 | 13:00

Ogród społeczny

Razem stwórzmy przepiękny ogród! Wydarzenie organizowane jest cyklicznie.

CYKLICZNE SPOTKANIA W OGRODZIE DLA KAŻDEGO

Ogród społeczny przy Amfiteatrze, Śniadeckich 2 jest otwarty dla każdego. Dla każdego, kto lubi prace ogrodowe, kontakt z naturą i marzy o posiadaniu swojego ogrodu kwietnego lub o hodowaniu swoich warzyw. Istnieje także możliwość zaadoptowania grządki na własne potrzeby.

Przesyłanie zgłoszeń dla wszystkich zainteresowanych posiadaniem własnej części ogródka pod adresem: karolina.rudecka@amfiteatr.radom.pl.

W czerwcu ogród będzie otwarty w każdy wtorek w godzinach 14.00-16.00, w każdy piątek w godz. 13.00-16.00 oraz dwie soboty w czerwcu (01.06 i 22.06) w godzinach 15.00 – 18.00.

Opiekunowie spotkań:

Jadwiga Konotopska – ogrodnik, przyrodniczka, wolontariuszka w grupie Radomskie Drzewa i nauczycielka. Autorka książki “Rośliny chronione w naszych ogrodach”;

Karolina Rudecka – twórczyni projektu „Pyszny ogród – roczny cykl warsztatów o ogrodzie, roślinach, zwierzętach i ekologii”;

WSTĘP WOLNY.

Spotkania realizowane w ramach projektu „Pyszny ogród – roczny cykl warsztatów o ogrodzie, roślinach, zwierzętach i ekologii”, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2024 Gminy Miasta Radomia.