Przejdź do treści
wstęp wolny
udostępnij

Razem stwórzmy przepiękny ogród! Wydarzenie organizowane jest cyklicznie.

31.05 | 13:00

Ogród społeczny

Razem stwórzmy przepiękny ogród! Wydarzenie organizowane jest cyklicznie.

CYKLICZNE SPOTKANIA W OGRODZIE DLA KAŻDEGO

Ogród społeczny działający przy Amfiteatrze, Śniadeckich 2 otwiera swoje podwoje. Może go odwiedzać każdy, kto lubi prace ogrodowe, kontakt z naturą i marzy o posiadaniu swojego ogrodu kwietnego lub o hodowaniu swoich warzyw. Istnieje także możliwość zaadoptowania grządki na własne potrzeby. Przesyłanie zgłoszeń dla wszystkich zainteresowanych posiadaniem własnej części ogródka pod adresem: karolina.rudecka@amfiteatr.radom.pl.

W maju ogród będzie otwarty w każdy wtorek w godzinach 14.00-16.00, w każdy piątek (poza 03.05) w godz. 13.00-16.00 oraz dwie ostatnie soboty w maju (18.05 i 25.05) w godzinach 15.00 – 18.00.

Opiekunowie spotkań:

Jadwiga Konotopska –ogrodnik, przyrodniczka, wolontariuszka w grupie Radomskie Drzewa i nauczycielka. Autorka książki “Rośliny chronione w naszych ogrodach”;

Karolina Rudecka – twórczyni projektu „Pyszny ogród – roczny cykl warsztatów o ogrodzie, roślinach, zwierzętach i ekologii”;

Spotkania realizowane w ramach projektu „Pyszny ogród – roczny cykl warsztatów o ogrodzie, roślinach, zwierzętach i ekologii”, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2024 Gminy Miasta Radomia.

WSTĘP WOLNY.