Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Razem stwórzmy przepiękny ogród! Wydarzenie organizowane jest cyklicznie.

20.07 | 14:00

Ogród społeczny – cykliczne spotkania w ogrodzie dla każdego

Razem stwórzmy przepiękny ogród! Wydarzenie organizowane jest cyklicznie.

Ogród społeczny przy Amfiteatrze, Śniadeckich 2 jest otwarty dla każdego. Dla każdego, kto lubi prace ogrodowe, kontakt z naturą i marzy o posiadaniu swojego ogrodu kwietnego lub o hodowaniu swoich warzyw. Istnieje także możliwość zaadoptowania grządki na własne potrzeby.

Przesyłanie zgłoszeń dla wszystkich zainteresowanych posiadaniem własnej części ogródka pod adresem: karolina.rudecka@amfiteatr.radom.pl.

W lipcu ogród będzie otwarty w każdy wtorek w godzinach 14.00-16.00, w każdy piątek w godz. 13.00-16.00 oraz w dwie soboty (13.07. i 20.07) w godzinach 14.00 – 18.00.

Opiekunowie spotkań: Jadwiga Konotopska – ogrodnik, przyrodniczka, wolontariuszka w grupie Radomskie Drzewa i nauczycielka. Autorka książki “Rośliny chronione w naszych ogrodach”;

Karolina Rudecka – twórczyni projektu „Pyszny ogród – roczny cykl warsztatów o ogrodzie, roślinach, zwierzętach i ekologii”;

Spotkania realizowane w ramach projektu „Pyszny ogród – roczny cykl warsztatów o ogrodzie, roślinach, zwierzętach i ekologii”, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2024 Gminy Miasta Radomia.

WSTĘP WOLNY.