Przejdź do treści
zobacz
udostępnij
 • Paweł Błach - pracownik działu projektów kulturalnych Amfiteatru. Pomysłodawca podcastu "Radom - Miasto Przyszłości".

  1/2

 • Gośćmi Pawła Błacha będą Marcin Fortuna i Grzegorz Bartos.

  2/2

07.04 | 18:00

Podcast: Radom miasto przyszłości – #Kultura offowa

 • Paweł Błach - pracownik działu projektów kulturalnych Amfiteatru. Pomysłodawca podcastu "Radom - Miasto Przyszłości".

  1/2

 • Gośćmi Pawła Błacha będą Marcin Fortuna i Grzegorz Bartos.

  2/2

Cykl podcastów “Radom – Miasto przyszłości” jest dobrym pretekstem do rozmowy o Radomiu, o tym jak może lub powinien wyglądać za kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Tematem najbliższego podcastu będzie kultura offowa. Gośćmi Pawła Błacha będą Marcin Fortuna i Grzegorz Bartos.

Czym jest kultura offowa? Jaką rolę odgrywa w Radomiu? Jak ją wspierać? Na te i wiele innych pytań spróbują odpowiedzieć Marcin Fortuna i Grzegorz Bartos w podcaście Pawła Błacha.

Marcin Fortuna – aktor sceny off, performer (nagroda Jana Peszka za spektakl „Audiencja” w 2017 r., II nagroda w Konstelacjach Teatralnych za spektakle „Audiencja” oraz „Łysa Śpiewaczka” w 2016 r., 4 nagrody i wyróżnienia za spektakl „Pieśń humbaka” MOTYF 2022 r. Tychy, OFMAT 2021 r. Kraków, Teatralna Majówka 2021 r. Środa Wkp.). Redaktor radomskiego zina „Bunkier”. Muzyk projektów: Sordina Trąb Yerycha, Manekin Tango, MIR.

Grzegorz Bartos – pisarz, dramaturg z radomskich Plant i undergroundowy radomiak. Autor powieści „Czapki z głów”, „Anarchiści”, „Rozdział zamknięty”, „Opowieść o dwóch meczach i morderstwie”, „Nigdzie teraz, teraz tutaj”, „Cukiereczek” oraz „Zadymiarze”. Redaktor radomskiego zina „Bunkier”. Nagradzany w konkursach dramaturgicznych. Dwukrotnie nominowany do Radomskiej Nagrody Kulturalnej.

Podcastu mogą Państwo posłuchać na Facebooku: www.facebook.com/amfiteatr.radom
Audycja zostanie wyemitowana w dniu wydarzenia.