Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Pamiętacie Nocne Harce? Wracamy z nową edycją tej imprezy. Radom tańczy! Mamy nadzieję, że będziecie z nami podczas trzech spotkań.

13.08 | 20:00

Radom tańczy! – rockowe hity

Pamiętacie Nocne Harce? Wracamy z nową edycją tej imprezy. Radom tańczy! Mamy nadzieję, że będziecie z nami podczas trzech spotkań.

Wydarzenie jest kontynuacją zeszłorocznego wydarzenia Nocne harce, podczas którego radomianie potwierdzili swoją liczną frekwencją, że uwielbiają tańczyć. W tym roku podczas trzech letnich wieczorów: 6, 13 i 20 sierpnia Plac Corazziego zostanie ponownie opanowany przez miłośników tańca. 

6 sierpnia – afro dance

6 sierpnia na pl. Corazziego Amfiteatr zaprasza wszystkich chętnych do tańca do muzyki afrykańskiej – afro dance. W odpowiedni klimat i rytm wprowadzi nas fenomenalny duet RnB duo w składzie Bobo oraz Ruda (Sylwia Żołądkiewicz), tańcząca na co dzień w Radomskim Kolektywie.

13 sierpnia – rockowe hity

13 sierpnia na pl. Corazziego będą mogli przybyć miłośnicy dobrego rocka. Nie zabraknie zarówno klasycznego mocnego brzmienia, jak i ballad. Wydarzenie poprowadzi Daniel Adamczyk, wokalista radomskiego zespołu Alicetea, pasjonat i znawca muzyki, autor cyklu: Paczka Radomskich na antenie Radia Radom oraz DJ Maciej Małecki.

20 sierpnia – eurodance

DJ Maciej Małecki oraz tancerki z Frajdy wprowadzą nas w szalony klimat eurodance lat 90-tych. Wszyscy znamy takie hity jak Scatman, Rhythm is a dancer czy What is love. Udział w nocnej imprezie tanecznej w centrum miasta zatem będzie doskonałą okazją, by przenieść się w przeszłość za przyczyną tych energetycznych rytmów.

Projekt Radom tańczy finansowany jest ze środków Gminy Miasta Radomia.