Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Relaksacyjne poranki na trawie polecają się w każdą niedzielę miesiąca.

28.07 | 10:15

Relaksacyjne poranki na trawie

Relaksacyjne poranki na trawie polecają się w każdą niedzielę miesiąca.

Regularne wakacyjne zajęcia wzmacniające dobrostan, które odbywać się będą w Parku im. J. Malczewskiego (Obozisko) przy tężni solankowej. W trakcie ich trwania zostaną wykorzystane różnorodne techniki i metody dbania o zdrowie. Zabierz ze sobą matę/kocyk, wygodny ubiór i butelkę wody. Poniżej plan poszczególnych spotkań:

7.07 g. 10.15 – BODY FLOW – zajęcia w nurcie Body & Mind, podczas których na chwilę możesz się zatrzymać oraz skoncentrować tylko na sobie i swoim ciele. Przyjemna muzyka poniesie twoje ciało do wolności w ruchu. Prowadząca: Justyna Prygiel (Miejsce Mocy).

14.07 g. 10.15 – AFRO DANCE – doświadczysz tańca i ruchu, które bazują na różnych formach tańców pochodzących z Afryki. To nie tylko kroki i technika, ale dobra zabawa. Zacznij dzień z pozytywną energią. Prowadząca: Sylwia Żołądkiewicz (Radomski Kolektyw).

21.07 g. 10.15 – PO-CZUCIE – gimnastyka dla ciała i umysłu – 5 rytuałów tybetańskich i kinezjologia to swobodny ruch, jasność umysłu i uspokojenie emocji. W lekkości i prostocie tkwi tajemnica. Prowadząca: Aneta Skrzypczak (Harmonia Sfer).

28.07 g. 10.15 – ZUMBA – to przepis na zdrową aktywność i świetną zabawę w jednym! Połączenie tańca, fitnessu i latynoamerykańskiej muzyki, które wyzwala endorfiny i dobrą energię. Prowadząca Kasia Marszałek (Ładuj Energię).

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Kobieca pewność siebie – cykl warsztatów dla kobiet w każdym wieku”, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2024 Gminy Miasta Radomia.

WSTĘP WOLNY.

MIEJSCE: Tężnia solankowa w Parku im. J. Malczewskiego (Obozisko), w przypadku niesprzyjającej pogody – 3 Miejsce ul. Śniadeckich 2.