Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

SBB na otwarcie lata! Kultowy zespół zagra przed radomską publicznością w Fosie! Wstęp wolny.

11.05 | 20:00

SBB – Koncert

SBB na otwarcie lata! Kultowy zespół zagra przed radomską publicznością w Fosie! Wstęp wolny.

SBB to zespół, który przez krytyków muzycznych został nazwany najlepszą polską rockową formacją 50-lecia. Tworzy go trójka artystów, która zrewolucjonizowała rodzimą rockową scenę. Grupa jest czołowym przedstawicielem rocka progresywnego w Polsce. SBB zdobyło uznanie nie tylko w Polsce, ale także za granicą, występując na prestiżowych festiwalach muzycznych i koncertując na całym świecie.

Ich koncerty słyną z intensywności i niezwykłej ekspresji scenicznej.

Formacja wciąż aktywnie tworzy, umiejętnie sięgając do swojej przeszłości. Muzyka SBB jest znana z bogactwa brzmień i unikalnego połączenia różnorodnych gatunków muzycznych. Oprócz rocka progresywnego, znajdziemy w niej również elementy bluesa czy jazzu. Zespół nieustannie eksperymentuje z dźwiękami, tworząc hipnotyzujące aranżacje.

Wystąpią: Józef Skrzek – instrumenty klawiszowe, gitara; Anthimos Apostolis – gitary, perkusja; Jerzy Piotrowski – perkusja.

Wydarzenie odbędzie się w plenerze – na terenie “Fosy”.

Koncert realizowany w ramach projektu „Od Raga do Rocka – cykl koncertów w klubie DZIKIE WĘŻE – MOK Amfiteatr”, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2024 Gminy Miasta Radomia.

WSTĘP WOLNY.