Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Anna Brzezińska - ceniona pisarka i historyczka spotka się z Państwem 10 kwietnia. Serdecznie zapraszamy! Fot. Albert Zawada.

10.04 | 18:00

Spotkania z literaturą – Rozmowa z Anną Brzezińską

Anna Brzezińska - ceniona pisarka i historyczka spotka się z Państwem 10 kwietnia. Serdecznie zapraszamy! Fot. Albert Zawada.

„Mgła” – najnowsza powieść Anny Brzezińskiej stanie się osią rozmowy podczas spotkania z autorką.

Anna Brzezińska – ceniona pisarka i historyczka, trzykrotna laureatka Nagrody im. Janusza A. Zajdla, najbardziej prestiżowego polskiego wyróżnienia w dziedzinie fantastyki, autorka powieści i opowiadań. Monumentalne i bestsellerowe “Córki Wawelu” oraz “Zmierzch świata rycerzy”, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Literackiego, były pierwszymi w jej literackim dorobku książkami historycznymi. Nakładem WL ukazały się także: “Opowieści z Wilżyńskiej Doliny”, “Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny”, “Wody głębokie jak niebo”, “Woda na sicie” oraz “Mgła”. Autorka gdy nie pisze, pielęgnuje ogród, w którym hoduje dawne odmiany róż i jabłoni.

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Warsztaty literacko-teatralne – Jak dobrze pisać i grać”, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2024 Gminy Miasta Radomia.

WSTĘP WOLNY. Liczba miejsc ograniczona.