Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Spotkania prowadzi: Emilia Anna Tuśnio.

14.05 | 11:00

Sztuka narodzin

Spotkania prowadzi: Emilia Anna Tuśnio.

CYKL SPOTKAŃ Z DOULĄ

Spotkania w tematyce okołoporodowej stworzone z myślą o kobietach w ciąży, osobach we wczesnym okresie rodzicielstwa i wszystkich zainteresowanych twórczym, świadomym przygotowaniem do porodu.

Uczestniczki spotkań będą mogły w bezpiecznej przestrzeni porozmawiać o swoich wątpliwościach, nadziejach i doświadczeniach; dokształcić się w zakresie fizjologii ciąży, porodu, połogu i opieki nad noworodkiem, zweryfikować swoje przekonania, aby rodzić bez lęku i w poczuciu sprawczości wejść w macierzyństwo.

Tematyka spotkań będzie dostosowana do potrzeb osób, które się na nich pojawią; będą na nich elementy warsztatowe z wykorzystaniem śpiewu i tańca jako metod przygotowania do porodu. To okazja zarówno do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności, jak i oderwania się od codzienności, nawiązania relacji z innymi kobietami na podobnym etapie życia.

Prowadząca:

Emilia Anna Tuśnio (Emilia Art Doula – Sztuka rodzenia & Antropologia narodzin). Doula po akademickim kursie PUNO, certyfikowana instruktorka hipnoporodu, artystka-muzyk, antropolożka kulturowa. Mama dwójki dzikich dzieci.

Czas trwania: 2 godziny. Mamy z dziećmi mile widziane.

WSTĘP PŁATNY: Obowiązują zapisy pod nr telefonu: 666 563 807