Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Ekscytacja! Nowy sezon artystyczny 2023/2024 startuje już 4 września. Gotowi na zapisy?

04.09 | 16:00-20:00

Tydzień otwarty – początek zapisów na zajęcia

Ekscytacja! Nowy sezon artystyczny 2023/2024 startuje już 4 września. Gotowi na zapisy?

Nowy rok szkolny to także początek sezonu artystycznego. Amfiteatr wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zadbał o bardzo szeroką i ciekawą paletę zajęć w placówce przy ul. Daszyńskiego 5. Od 4 do 9 września potrwa tydzień otwarty i jednocześnie nabór na zajęcia. Jeśli nie możecie być z nami to nic straconego! Symultanicznie będzie trwał nabór online.

Podobnie jak w ubiegłych latach zapisy odbywają się przez portal: www.strafazajec.pl. Wybrać należy miasto Radom lub użyć zalinkowanej strony. Wówczas możemy zapoznać się z pełną ofertą zajęć w sezonie 2023/2024. Różnorodnych propozycji jest około pięćdziesiąt, więc zarówno młodsi, jak i starsi znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

Dla tych, którzy preferują spotkania na żywo, proponujemy – Tydzień Otwarty. Jest on okazją do spotkania rodziców z instruktorami, zaś pracownicy administracyjni pomagają przejść przez proces założenia konta na portalu www.strefazajec.pl. Tradycyjnie spotykamy się w budynku Amfiteatru przy ul. Daszyńskiego 5. Sprawdzimy także technologiczne możliwości w Pracowni Nowych Mediów zlokalizowaną na poziomie -1. Szczególowy harmonogram dostępny na naszej stronie internetowej.

WSTĘP WOLNY.