Przejdź do treści
zobacz
udostępnij

Pod okiem Alka znanym na Instagramie jako @hashtagalek nauczymy się fotografowania telefonem komórkowym! Na instameet obowiązują bezpłatne zapisy.

27.04 | 11:00

Warsztaty fotograficzne z Aleksandrem Małachowskim @hashtagalek

Pod okiem Alka znanym na Instagramie jako @hashtagalek nauczymy się fotografowania telefonem komórkowym! Na instameet obowiązują bezpłatne zapisy.

Projekt „Spotkaj się z gwiazdami YouTube i TikToka! – darmowe warsztaty twórcze dla młodzieży i dorosłych” to nowe, cykliczne wydarzenie skierowane do osób poszukujących inspiracji, chcących tworzyć swój content w sieci czy do mało i średnio zaawansowanych influencerów, którzy prowadzą już swoje internetowe działania. Chcemy, aby każdy miał okazję spotkać swojego ulubionego internetowego twórcę. Zbicie piątki nigdy nie było tak proste. Open-space Pracowni Nowych Mediów zaprasza zarówno młodzież jak i osoby dorosłe.

Pierwszym gościem cyklu będzie znany szerokiej publiczności na Instagramie i TikToku – Aleksander Małachowski @hashtagalek!

Jakie to uczucie być obserwowanym przez 150-tysięczną społeczność? W jaki sposób stać się ambasadorem znanej marki i co z tego wynika? Kiedy przekroczył swój pierwszy milion odsłon? O tym opowie fotograf, który nie raz zadziwił swoją kreatywnością polską przestrzeń internetową.

Alek odkryje przed nami świat niebanalnej architektury. Udowodni, że doskonałe kadry znajdują się niemalże na każdym kroku, a do tworzenia profesjonalnych zdjęć wystarczy… telefon komórkowy. Będzie można uzyskać cały wachlarz wskazówek – od technik fotografowania po zestaw przydatnych aplikacji.  Po wykładzie poprowadzi spacer fotograficzny w poszukiwaniu najlepszych kadrów. Instagramowy mistrz zdradzi także w jaki sposób obrabia zdjęcia upiększając je do granic możliwości.

Plan wydarzenia:
– Wprowadzenie (1,5h) – wykład z fotograficznymi wskazówkami – spotkanie otwarte dla wszystkich,
– Spacer fotograficzny (1h) – max 25. osób – obowiązują zapisy: patryk.wikalinski@amfiteatr.radom.pl,
– Podsumowanie wraz z segmentem edycji zdjęć ze spaceru.

Spotkanie poprowadzi Patryk Wikaliński – twórca, pomysłodawca cyklu i autor zwycięskiego projektu Budżetu Obywatelskiego 2024 Gminy Miasta Radomia.

Aleksander Małachowski, Hashtagalek – Fotograf architektury, magister sztuki, współtwórca najbardziej kompleksowego kursu fotografii ProjektFotografia.pl. Twórca słynnej pracy „Polska Gościnność”, która stała się jednym z symboli solidarności Polski z Ukrainą. Absolwent Wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Obserwując rzeczywistość koncentruje się na geometrii, symetrii oraz minimalizmie. Płynnie stosuje zaawansowane techniki postprodukcji cyfrowej, aby uzyskać graficzno-malarski efekt na swoich zdjęciach. W swoich pracach dąży do uproszczenia rzeczywistości, wykorzystując skrót perspektywiczny i obiektywy o dużej ogniskowej. Ambasador Samsunga. Tworzył zdjęcia dla takich marek jak: National Geographic, Warner Music, Uber, BMW, Mastercard, ECHO Investment, PURO Hotels, Canon, ERGO Hestia, Skanska czy Żabka.

  • 1/5
  • 2/5
  • 3/5
  • 4/5
  • 5/5

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Spotkaj się z gwiazdami YouTube i TikToka! – darmowe warsztaty twórcze dla młodzieży i dorosłych”, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego 2024 Gminy Miasta Radomia.

WSTĘP WOLNY. Na spacer fotograficzny obowiązują bezpłatne zapisy. Wyraź chęć uczestnictwa i napisz na adres mejlowy: patryk.wikalinski@amfiteatr.radom.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Liczba miejsc ograniczona.