Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

20.02 | 10:00

Wkręć się w sztukę: E jak Elliott Erwitt

Warsztaty familijne poprowadzi - doskonale Wam znany - Pan od plastyki. Widzimy się o 10.00 i 12.00 na Daszyńskiego 5

W naszym artystycznym alfabecie czas na literkę „E” jak Elliott Erwitt! – znany fotograf i miłośnik zwierząt.

E jak Elliott Erwitt, Amerykański fotograf, którego znakiem rozpoznawczym jest niekonwencjonalne obrazowanie codzienności przez fotografię. Jego najsłynniejszym cyklem zdjęć są portrety psów, wydał pięć albumów poświęconych czworonogom i to właśnie te zdjęcia stały się kluczem do międzynarodowej kariery artysty.

Twórczość Erwitta opiera się na bystrym obserwowaniu i dokumentowaniu świata oraz wyczekiwaniu na decydujący moment, by nacisnąć spust migawki.

Warsztaty będą okazja to poznania twórczości fotografa i do ćwiczenia pamięci i zdrowej rywalizacji. W warsztatach będzie uczestniczyć pies o imieniu Szaruga, z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Spotkanie będzie więc też okazją by przekonać się jak wielką sztuką jest opieka nad psem, ale i jak się wobec psa zachowywać by być bezpiecznym. Każdy z uczestników otrzyma kieszonkową wersję gry rozwijającej pamięć.

Polecamy warsztaty zarówno dzieciakom kochającym psy, jak i tym, które czują przed czworonogiem lęk.

Wstęp płatny: 15 zł – bilet pojedynczy, 30 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona!

Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.