Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Dobra zabawa z dziećmi? Tylko u nas!

09.10 | 12:00

Wkręć się w sztukę – I jak Ichnowski

Dobra zabawa z dziećmi? Tylko u nas!

Michał Ichnowski to artysta malarz i rzeźbiarz pochodzący z Radomia. Specjalizował się w malarstwie portretowym, malował również pejzaże. Posługując się techniką pasteli stworzył wiele obrazów przedstawiających kobiety, a także ilustrował książki i był autorem pocztówek. Podczas warsztatów powstaną pocztówki z Radomiem w roli głównej. Cyklowi  “Wkręć się w sztukę” przyświeca idea, że każdy z nas jest artystą.

Warsztaty poprowadzi Radek Kowalik – znany jako Pan od plastyki – arteterapeuta, fotograf, kulturoznawca, animator kultury, gospodarz Domu Entuzjastów Sztuki, Kultury, Arteterapii.

Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

Warsztaty realizowane są w dwóch grupach: o godzinie 10.00 i 12.00. Minimalny wiek dzieci: 5+

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona!