Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Pan od plastyki to Radek Kowalik, prowadzący cykl Wkręć się w sztukę.

02.04 | 10:00

Wkręć się w sztukę: O jak Yoko Ono

Pan od plastyki to Radek Kowalik, prowadzący cykl Wkręć się w sztukę.

WARSZTATY. WYDARZENIE FAMILIJNE DLA UCZESTNIKÓW OD LAT 4

Yoko Ono – wokalistka, performerka, artystka japońskiego pochodzenia.

Tworzy swoje dzieła, angażując do tego procesu swoich odbiorców. Zrealizowała liczne interaktywne instalacje, często prezentowane w przestrzeni publicznej. Spotkanie z jej dorobkiem w ramach cyklu “Wkręć się w sztukę” będzie okazją do szerszego zapoznania się zarówno z jej twórczością, jak i z niestandardowymi formami sztuki współczesnej. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jak w ciekawy i prosty sposób budować instalacje artystyczne, które można realizować w swoim najbliższym sąsiedztwie.

Warsztaty poprowadzi Radek Kowalik – znany jako Pan od plastyki – arteterapeuta, fotograf, kulturoznawca, animator kultury, gospodarz Domu Entuzjastów Sztuki, Kultury, Arteterapii, członek Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej.

Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).