Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Powracamy z naszymi warsztatami po przerwie! Pan od plastyki naszykował mnóstwo kreatywnych zadań do wykonania. Liczymy, że będziesz z nami.

22.10 | 12:00

Wkręć się w sztukę: R jak Rutkowska

Powracamy z naszymi warsztatami po przerwie! Pan od plastyki naszykował mnóstwo kreatywnych zadań do wykonania. Liczymy, że będziesz z nami.

WARSZTATY. WYDARZENIE FAMILIJNE DLA UCZESTNIKÓW OD LAT 4

Iza Rutkowska – projektantka, założycielka Fundacji Form i Kształtów oraz Studia Zoochitecture. Efekty jej prac prezentowane były na całym świecie. Wspólnie z dziećmi stworzyła plac zabaw w Madrycie w postaci 120-metrowego węża. Spotkanie z twórczością Izy Rutkowskiej będzie okazją do dyskusji na temat procesualności działań twórczych i roli sztuki w przestrzeni publicznej oraz punktem wyjścia do kreatywnych warsztatów z Panem od Plastyki.

Warsztaty poprowadzi Radek Kowalik – znany jako Pan od plastyki – arteterapeuta, fotograf, kulturoznawca, animator kultury, gospodarz Domu Entuzjastów Sztuki, Kultury, Arteterapii, członek Mazowieckiego Programu Edukacji Kulturalnej.

Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką). Liczba miejsc ograniczona.