Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Pan od plastyki to Radek Kowalik, prowadzący cykl Wkręć się w sztukę.

03.12 | 12:00

Wkręć się w sztukę: T jak Tomaszewski

Pan od plastyki to Radek Kowalik, prowadzący cykl Wkręć się w sztukę.

WARSZTATY. WYDARZENIE FAMILIJNE DLA UCZESTNIKÓW OD LAT 6

Tomasz Tomaszewski – to wybitny polski fotograf i pedagog, który na stałe współpracuje z magazynem „National Geographic”. Na kolejnym spotkaniu ze sztuką poznamy twórczość artysty, a także dowiemy się, co znajdziemy w plecaku fotografa. Pan od Plastyki opowie                 o działaniu aparatu fotograficznego i o tym, jak ważny jest wybór odpowiedniego obiektywu. Udział w wydarzeniu będzie okazją do fotograficznych ćwiczeń, a każdy z uczestników otrzyma na pamiątkę wykonaną przez siebie fotografię.

Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona.

MIEJSCE: Daszyńskiego 5