Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Na warsztatach "Wkręć się w sztukę" uczestnicy wykorzystują własną kreatywność w połączeniu różnorodnymi metodami edukacyjnymi.

28.01 | 10:00

Wkręć się w sztukę: U jak Uklański

Na warsztatach "Wkręć się w sztukę" uczestnicy wykorzystują własną kreatywność w połączeniu różnorodnymi metodami edukacyjnymi.

WARSZTATY. WYDARZENIE FAMILIJNE DLA UCZESTNIKÓW OD LAT 6

Piotr Uklański urodził się w 1968 roku w Warszawie. Mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Posługuje się różnymi środkami twórczymi, takimi jak instalacje, wideo i performance. Artysta chętnie sięga po symbole z narodowej ikonosfery. Ciekawym aspektem pracy artysty jest komponowanie obrazów takich jak wizerunek Jana Pawła II czy napisu “Solidarność”. Tworzy je, wykorzystując obecność uczestników działania i komponując obrazy z ich ciał. Ten element pracy artysty będzie pretekstem do wspólnych, twórczych działań. Uczestnicy stworzą serię obrazów, które finalnie stworzą animację poklatkową.

Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona.