Przejdź do treści
kup bilet
zobacz
udostępnij

Zapraszamy na kolejną odsłonę naszego Teatru dla dzieci.

03.03 | 10:00

Wkręć się w teatr: Plum i Bulb, czyli problemy z wodą

Zapraszamy na kolejną odsłonę naszego Teatru dla dzieci.

WYDARZENIE FAMILIJNE, SPEKTAKL DLA WIDZÓW OD LAT 3

Spektakl o wodzie, stworzeniach w niej żyjących, o problemach oceanów. Na scenie magiczny batyskaf, który zabierze nas w podwodną wyprawę. Zanurzając się w głębiny, będziemy mogli podziwiać różnorodność morskich stworzeń, by w końcu spotkać największego wroga wodnego świata. Przedstawienie opowiada o zagrożeniach wynikających z zanieczyszczenia wody, a także o tym, jak ważna jest ona w naszym życiu i jak możemy dbać o jej zasoby.

Mimo poważnego tematu, w przedstawieniu nie zabraknie zabawnych momentów. Batyskaf kryje w sobie wiele niespodzianek i ruchomych wynalazków, a podróżujący nią Agent Specjalnej Troski o Środowisko w komiczny sposób wykonuje swoją misję. Scenariusz powstał we współpracy ze specjalistą od badania cyklu węgla w oceanach dr. Maciejem Telszewskim z UNESCO.

Dodatkowym walorem przedstawienia jest muzyka na żywo cenionego multiinstrumentalisty Piotra Koleckiego z zespołu Pathman.

Przedstawienie Teatru “Chrząszcz w Trzcinie”

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy; 60 zł – bilet rodzinny (2 dzieci + 2 dorosłych). Bilety dostępne na www.biletyna.pl oraz w kasie Amfiteatru przy Daszyńskiego 5.

Liczba miejsc ograniczona.