Przejdź do treści
zapisz się
udostępnij

Małgorzata Pogodzińska

Balet

Małgorzata Pogodzińska

Balet to gracja, lekkość i elegancja w każdym ruchu. Zajęcia wpływają pozytywnie na koordynację ruchową i sprawność fizyczną dziecka. Nauka prawidłowej postawy ciała, płynności i estetyki ruchów, podstawowych figur i nazw baletowych. Dziecko uczestniczące w zajęciach uczy się samodzielności, odpowiedzialności i dyscypliny, a także współdziałania w grupie.

Dzień tygodnia: Poniedziałek – 16.30-19.20; Wtorek – 16.30-18.20.

Wiek uczestników: 4-12 lat
Pięć grup: 4 lata – max. 12 osób; 5 lat – max. 12 osób; 6-7 lat – max. 12 osób (grupy początkujące), 5 lat – max. 12 osób; 5-6 lat – max. 12 osób; 7-12 lat – max. 12 osób (grupy zaawansowane)
Czas trwania zajęć: 50 min (zajęcia raz w tygodniu)
Opłata: 80zł/miesiąc

O instruktorze:

Małgorzata Pogodzińska – to pedagog obdarzony ogromną pasją do nauczania dzieci i młodzieży. Jest nauczycielem w Publicznej szkole podstawowej nr. 27 w Radomiu. Małgosia rozpoczęła swoją edukację taneczną w wieku 6 lat u Romana i Moniki Pawelców. Przez kolejne lata tańczyła w formacji latynoamerykańskiej ,,Czako” u Szymona Mirosława Gniadkowskiego. Od czterech lat prowadzi zajęcia baletowe dla dzieci w MDK-u. Podczas lekcji baletu dzieci pracują nad koordynacja ruchową, orientacją w przestrzeni, czy świadomością ciała. Balet sprzyja prawidłowej postawie, gracji, poprawia precyzję wykonania, estetykę i ekspresję ruchu. Zajęcia taneczne pozwalają dzieciom łatwiej odnaleźć się w nowej rzeczywistości.