Przejdź do treści
zapisz się
zapisz się
zobacz
udostępnij

Magdalena Solarska-Matracka

środa | 17:30-19:30

Joga

Magdalena Solarska-Matracka

Joga – najprościej mówiąc jest sztuką przywracania harmonii i odnajdywania równowagi w sobie samym. Uważna i skupiona praktyka asan – pozycji jogi – oraz głęboki i uważny oddech pomagają zaspokoić potrzeby ciała oraz odnaleźć spokój i harmonię. Na poziomie fizycznym – ćwiczenia jogi pozwalają poczuć się lepiej, sprawniej, zdrowiej, uwalniają z ciała stresy i napięcia. Na poziomie emocjonalnym natomiast wyciszają i uspokajają rozbiegany umysł.

Celem zajęć jest rozwinięcie, wzmocnienie i pielęgnowanie własnej siły życiowej i nauczenie się jej równoważenia, odnajdywania spokoju i stabilności. Ćwiczymy po to, by umiejętności te wykorzystywać w życiu codziennym. Obcując uważniej z własnym ciałem zauważamy także to, co zwykle w codziennej krzątaninie umyka naszej uwadze – jak cudownym jest prosty fakt, że się jest, że się ma ciało, że mamy przywilej odczuwania i świadomego uczestnictwa w tym, co się wydarza w nas samych jak i wokół nas.

Dzień tygodnia: Środa – 17.30-18.15 (gr.7-10 lat),

Środa – 18.30-19.30 – dorośli

Wiek uczestników: 7-10 lat dzieci, 18+ dorośli
Trzy grupy : w grupie max. 15 osób
Czas trwania zajęć: 45min dzieci (7-10)lat, 60 min-dorośli (zajęcia raz w tygodniu)
Opłata: 100zł/miesiąc – dzieci, 120 zł/miesiąc – dorośli:

O instruktorze:

Magdalena Solarska-Matracka – certyfikowana nauczycielka jogi dla dzieci. Kilka lat temu rozpoczęłam swoją praktykę metodą B.K.S. Iyengar’a w Pani Joga studio. Odpowiadając na oczekiwania rodziców, potrzeby i ciekawość dzieci, zaczęłam prowadzić zajęcia i warsztaty dla „małych joginów”. Swoją pasję rozwijam asystując na zajęciach w rodzimej szkole, uczęszczając w warsztatach i kursach u certyfikowanych nauczycieli jogi w całej Polsce.