Przejdź do treści
zapisz się
zobacz
udostępnij

Kinga Figura

Klub małego artysty

Kinga Figura

Zajęcia przeznaczone dla najmłodszych uczestników, rozpoczynających swoją przygodę z plastyką. Mają na celu rozwijanie sprawności manualnej i twórczego myślenia. Dzieci uczą się posługiwać podstawowymi narzędziami i technikami plastycznymi. Rysują, malują, wycinają, naklejają co sprawia im wiele radości i satysfakcji.

Dzień tygodnia: Środa, Piątek– 16.00-16.50

Wiek uczestników : 4-6 lat
Jedna grupa: max. 10 osób
Czas trwania zajęć: 50 min (zajęcia co dwa tygodnie)
Opłata: 80zł/miesiąc

O instruktorze:

Kinga Figura – Absolwentka Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, kierunek: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyła również studia podyplomowe w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku na kierunku Oligofrenopedagogika – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Odbyła szkolenie z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży, stale się rozwija i podnosi swoje kwalifikacje. Obecnie pracuje jako nauczycielka wychowania przedszkolnego. 

Praca z dziećmi to jej pasja. Prywatnie jest spełnioną mamą 6-letniej Kai, a jej ulubioną formą spędzania wolnego czasu są rodzinne wycieczki i spacery w pięknych okolicznościach przyrody.