Przejdź do treści
zapisz się
zobacz
udostępnij

Beata Jakubowska

piątek | 17:30-19:30

Makrama

Beata Jakubowska

Makrama to dawna technika wiązania sznurków bez użycia igły. Jej obecna popularność wróciła wraz z modą na styl boho.

Jak ją zaplatać? Od czego zacząć?

Warto spróbować i przekonać się samemu, jaka to przyjemna forma spędzania czasu. Jeśli chcecie rozpocząć swoją przygodę warto zapisać się na zajęcia. W planach miedzy innymi : tworzenie aniołków z makramy, breloczków jak również makram ściennych.

Dzień tygodnia: Piątek – 17.30-19.30 gr. 16+

Wiek uczestników: 16+
Ilość grup: 1 – max 10 osób
Czas trwania zajęć: 120 min (zajęcia dwa razy w miesiącu).
Opłata: 100zł/miesiąc.

O instruktorze:

Beata JAKUBOWSKA-pasjonatka rękodzieła, którym żyje pełnym tchem od 4 lat. Doświadczenie rękodzielnicze zdobywa na licznych warsztatach pod okiem prawdziwych mistrzów. Jej makramy, urzekające detalami szydełkowe misie czy równie piękne jak i praktyczne torebki zdobywają klientów na licznych jarmarkach i w sklepie internetowym. Tworzy w Radomiu gdzie znajduje się jej miejsce pracy jak i sklep gdzie można podziwiać rękodzielnicze dzieła sztuki.

Od wielu lat zdobywam doświadczenie w prowadzeniu zajęć rękodzielniczych o różnym stopniu trudności zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Regularnie prowadzę warsztaty w swojej pracowni w Radomiu, a także w domach kultury, jarmarkach rękodzielniczych i innych ośrodkach na terenie całego kraju – m.in. podczas Radzymińskiego Jarmarku Sztuki i Rękodzieła oraz pikniku rodzinnego w Siedlcach. Na prowadzonych przez siebie zajęciach uczyłam m.in tworzenia aniołków z makramy, breloczków z makramy, kwietników ze sznurka, makram ściennych, makramowych siatek z elementami szycia na maszynie. Prowadziłam również indywidualne zajęcia z szydełkowania dla kobiet pt. „Zrób swoją pierwszą maskotkę”.