Przejdź do treści
zapisz się
zobacz
udostępnij

Katarzyna Stopka

środa | 18:00-19:30

Mały architekt

Katarzyna Stopka

Materiał, kolor, kształt, wielkość, światło – to wszystko ma wpływ na to jak się czujemy. Projektując świadomie dobieramy: skalę budynków, wzajemne relacje między różnymi obiektami, materiały, faktury – to wszystko decyduje, jak odbieramy otoczenie. Tego właśnie uczą się dzieci podczas zajęć w pracowni. Co więcej sami tworzą swoje obiekty przestrzenne, a nawet całe makiety.

Dzień tygodnia: Środa 18.00-19.30

Wiek uczestników: 7-12 lat

Grupa: max 8 osób

Czas trwanie zajęć: 90 min (zajęcia raz w tygodniu)

Opłata: 80zł/miesiąc

O instruktorze:

Katarzyna Stopka – wieloletnia animatorka, absolwentka Zespołu Szkół Skurzano-Odzieżowych Stylizacji i Usług w Radomiu na kierunku technik technologii odzieży oraz zdobywczyni tytułu magistra w zakresie Sztuki Mediów i Edukacji Wizualnej na Uniwersytecie Radomskim. Jej pasją jest tworzenie autorskich grafik, w których łączy ze sobą różne media. Oprócz tego, zajmuje się fotografią reportażową. Jej twórczość była prezentowana na licznych wystawach zbiorowych.

Podczas studiów miała również okazję współpracować przy prowadzeniu zajęć z rzeźby, grafiki warsztatowej oraz malowania wydruków 3D w ramach programów „Uniwersytet Dzieciom” i „Laboratoria Przyszłości”.