Przejdź do treści
zapisz się
zobacz
udostępnij

Beata Jakubowska

piątek | 16:30-17:30

Szydełkowanie

Beata Jakubowska

Jeśli chcesz poznać magiczne zaklęcia, dowiedzieć się co to słupki, półsłupki, oczka ścisłe i jak przy ich pomocy zrobić coś z niczego to zapraszamy na zajęcia z szydełkowania.

Dzień tygodnia: Piątek – 16.30- 17.30 gr. 8-12 lat

Wiek uczestników: 8-12 lat
Ilość grup: 1 – max 10 osób
Czas trwania zajęć: 60 min (zajęcia co tydzień).
Opłata: 100zł/miesiąc.

O instruktorze:

Beata JAKUBOWSKA-pasjonatka rękodzieła, którym żyje pełnym tchem od 4 lat. Doświadczenie rękodzielnicze zdobywa na licznych warsztatach pod okiem prawdziwych mistrzów. Jej makramy, urzekające detalami szydełkowe misie czy równie piękne jak i praktyczne torebki zdobywają klientów na licznych jarmarkach i w sklepie internetowym. Tworzy w Radomiu gdzie znajduje się jej miejsce pracy jak i sklep gdzie można podziwiać rękodzielnicze dzieła sztuki.

Od wielu lat zdobywam doświadczenie w prowadzeniu zajęć rękodzielniczych o różnym stopniu trudności zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Regularnie prowadzę warsztaty w swojej pracowni w Radomiu, a także w domach kultury, jarmarkach rękodzielniczych i innych ośrodkach na terenie całego kraju – m.in. podczas Radzymińskiego Jarmarku Sztuki i Rękodzieła oraz pikniku rodzinnego w Siedlcach. Na prowadzonych przez siebie zajęciach uczyłam m.in tworzenia aniołków z makramy, breloczków z makramy, kwietników ze sznurka, makram ściennych, makramowych siatek z elementami szycia na maszynie. Prowadziłam również indywidualne zajęcia z szydełkowania dla kobiet pt. „Zrób swoją pierwszą maskotk