Przejdź do treści
zapisz się
zobacz
udostępnij

Michał Grosiak

poniedziałek | 17:00-19:00

Zajęcia sceniczno-filmowe

Michał Grosiak

Zajęcia przeznaczone dla młodych aktorów i aktorek, którzy chcą rozpocząć przygodę z kamerą. Obejmują naukę podstawowych technik teatralnych z uwzględnieniem specyfiki pracy na planie filmowym. Uczestnicy wraz z grupą młodych filmowców z zajęć w Pracowni Nowych Mediów realizują krótkie etiudy fabularne. Spotkania dają możliwość rozwijania zdolności performatywnych i przygotowują do zdawania egzaminów na studia aktorskie. Ponadto uczestnicy w ramach zajęć mają możliwość być przygotowywanymi do udziału w konkursach recytatorskich.

Z większych projektów filmowych, w których uczestnicy zajęć brali udział to filmy: „Puls sióstr” i „…Który skrzywdziłeś.”

Dzień tygodnia: Wtorek w godz. 17.00-19.00

Wiek uczestników: 12+
Dwie grupy: max. 8 osób
Czas trwania zajęć: 120 min (zajęcia raz w tygodniu)
Opłata: 120zł/miesiąc

O instruktorze:

Michał Grosiak – animator kultury filmowej. Organizator Festiwali filmowych, od 2008r współtwórca i koordynator Festiwalu Ogólnopolskich Spotkań Filmowych Kameralne Lato. Organizator produkcji i obsługi studenckich planów filmowych oraz zajęć w Warszawskiej Szkole Filmowej, wieloletni członek Stowarzyszenia FilmForum, uczestnik filmowych plenerów Film Spring Open prowadzonych przez Sławomira Idziaka. Specjalista ds. edukacji medialnej w Pracowni Nowych Mediów. Koordynator wielu projektów filmowych realizowanych wspólnie z młodzieżą. Główny Koordynator projektu „Na Musicalovo”, w ramach którego powstał pierwszy radomski musical filmowy pt.: „Puls sióstr”.